Location : Home > 1 > 1N5941AE3/TR13
1N5941AE3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
1N5941AE3/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
502DAE-ACAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 6.5mA Enable/Disable
502DAE-ACAG IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
502DAE-ACAG Silicon Labs 140050 NEW RoHS OSC PROG 1.3NS 50PPM 2.5X3.2MM FindCores Electronics Inc.
502DAE-ACAG Silicon Labs 88250 2015+ OSC PROG 1.3NS 50PPM 2.5X3.2MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPPT7-HT7PT Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 133MHz TTL XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 5V 45mA Enable/Disable
CPPT7-HT7PT Cardinal Components Inc. 139410 NEW RoHS OSC 5.0V PROG TTL TRI ST 50PPM FindCores Electronics Inc.
CPPT7-HT7PT Cardinal Components Inc. 57059 2015+ OSC 5.0V PROG TTL TRI ST 50PPM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CPPT7-HT7PT Cardinal Components Inc. 88170 2015+ OSC 5.0V PROG TTL TRI ST 50PPM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPPT7-HT7PT IC 36620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
W04G Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECT BRIDGE GPP 1.5A 400V WOB
W04G 39495 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
W04G N/A 54205 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
W04G STOCK 45310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FQD12N20TM_F080 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 9A DPAK
FQD12N20TM_F080 Fairchild 242220 1538+ MOSFET N-CH 200V 9A DPAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.