Location : Home > 1 > 1N5918BPE3/TR8
1N5918BPE3/TR8
501HCJ-ADAF Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 8.9mA Enable/Disable
501HCJ-ADAF IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
511LCA-ABAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 100kHz ~ 124.999MHz HCSL XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 44mA Enable/Disable
511LCA-ABAG IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
511LCA-ABAG Silicon Labs 139530 NEW RoHS OSC PROG 1.8V HCSL 20PPM 3.2X5MM FindCores Electronics Inc.
511LCA-ABAG Silicon Labs 57179 2015+ OSC PROG 1.8V HCSL 20PPM 3.2X5MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511LCA-ABAG Silicon Labs 97910 2015+ OSC PROG 1.8V HCSL 20PPM 3.2X5MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
KBP10M Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers IC BRIDGE RECT 1.5A 1000V KBPM
KBP10M FAIRCHILD 10000 2013+ 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
KBP10M 679856 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
KBP10M 19968 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
BZX79C7V5_T50R Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35
BZX79C7V5_T50R Fairchild 241900 1538+ DIODE ZENER 7.5V 500MW DO-35 Alphatek Technology Limited
BZX79C7V5_T50R Fairchild 696900 1525+ DIODE ZENER 7.5V 500MW DO-35 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX79C7V5_T50R Fairchild Semiconductor 8000 2012+ DIODE ZENER 7.5V 500MW DO-35 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com