Location : Home > 1 > 1N5915BE3/TR13
1N5915BE3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX884-B47,315 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 250MW SOD882
BZX884-B47,315 IC 37650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX884-B47,315 NXP 139700 NEW RoHS DIODE ZENER 47V 250MW SOD882 FindCores Electronics Inc.
BZX884-B47,315 NXP 157349 15+ DIODE ZENER 47V 250MW SOD882 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX884-B47,315 NXP 775900 1525+ DIODE ZENER 47V 250MW SOD882 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
VS-12EWH06FNTR-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURPOSE 600V 12A DPAK
VS-12EWH06FNTR-M3 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-12EWH06FNTR-M3 NEW 77370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EGP10DE-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL
EGP10DE-E3/54 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EGP10DE-E3/54 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EGP10DE-E3/54 Vishay 6673 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
FDLL914A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 200MA LL34
FDLL914A Electronics 26581 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FDLL914A IC 38462 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
FDLL914A NEW 73550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5449678 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5449678 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5449678 Phoenix Contact 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5449678 Phoenix Contact 297750 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1734028-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 1.0 Plug Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
1734028-1 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1734028-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1734028-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN USB PLUG R/A SMD NATURAL EKT Electronics Co., Ltd
2-320576-3 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Circular 10 AWG Crimp
2-320576-3 Original 38464 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
2-320576-3 Semiconductor 20065 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-320576-3 STOCK 47110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1546882-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1546882-3 TE Connectivity AMP Connectors 157020 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546882-3 TE Connectivity AMP Connectors 298550 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDSTL950/8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
EDSTL950/8 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EDSTL950/8 On Shore Technology Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
EDSTL950/8 On Shore Technology Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
EDSTL950/8 On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK HDR 5MM 8POS PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1884840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1884840000 Weidmuller 157370 2016+ CONN TERM BLOCK 13POS 5.08MM PCB Unitronix Electronics Limited
1884840000 Weidmuller 287050 2016+ CONN TERM BLOCK 13POS 5.08MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796689-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796689-5 39694 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
796689-5 STOCK 46470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
796689-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1823463 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1823463 Phoenix Contact 241550 1538+ SPT-THR 1 5/ 7-V-5 0 P20 R56 Alphatek Technology Limited
1823463 Phoenix Contact 289150 2016+ TERM BLOCK 7POS TOP 5MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com