Location : Home > 1 > 1N5387CE3/TR13
1N5387CE3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
1N5387CE3/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ100D10/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 100V 2W DO204AL
2EZ100D10/TR12 IC 57520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B51-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 300MW SOT23-3
BZX84B51-HE3-18 IC 37160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B51-HE3-18 NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IXFN100N10S1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 100A SOT-227B
IXFN100N10S1 IC 38350 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IXFN100N10S1 Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
YK60302330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK60302330J0G Amphenol FCI 157690 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK60302330J0G IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK60302330J0G NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020130-C191A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 45¡ã Through Hole
20020130-C191A01LF Amphenol FCI 157240 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020130-C191A01LF Amphenol FCI 287750 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020130-C191A01LF IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ12118300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ12118300J0G Amphenol FCI 147630 2016+ 350 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TJ12118300J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ12118300J0G NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB500-OQ19CV Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
A-TB500-OQ19CV Assmann WSW Components 147140 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB500-OQ19CV IC 40460 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB500-OQ19CV NEW 88930 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AUSB1-DFN-PTP1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - C USB 3.1, Superspeed+ Receptacle Connector 24 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole
AUSB1-DFN-PTP1 Assmann WSW Components 157410 2016+ CONN RCPT USB C 3.1 24POS R/A Unitronix Electronics Limited
AUSB1-DFN-PTP1 Assmann WSW Components 297870 2016+ CONN RCPT USB C 3.1 24POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1714964 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1714964 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1714964 Phoenix Contact 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0707361 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 15 Position Terminal Block Header, Male Pins Green Screw Mount - Front Flange
1594660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
1594660000 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1594660000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1594660000 Weidmuller 299190 2016+ CONN TERM BLK PCB 7.62MM 2POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1594660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 7.62MM 2POS OR EKT Electronics Co., Ltd
714-83-105-31-008101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Press-Fit
714-83-105-31-008101 IC 56020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-83-105-31-008101 Preci-Dip 157060 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-105-31-008101 Preci-Dip 297810 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com