Location : Home > 1 > 1N5371AE3/TR13
1N5371AE3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMZJ3802B-M3/52 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 1.5W DO214AA
SMZJ3802B-M3/52 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMZJ3802B-M3/52 NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDS6812A Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 20V 6.7A 8SOIC
FDS6812A 39206 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
FDS6812A FAIRCHILD 78000 14+ SOP-8 WLParts Electronics ltd
IRFPS3810 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 170A SUPER247
IRFPS3810 IR 8050 11-12+ TO-3P Nego IC Co.Doris@negoic.com
HUF75337P3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 75A TO-220AB
HUF75337P3 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HUF75337P3 Electronics 27320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HUF75337P3 Electronics 27320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4DB-P107-06 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
4DB-P107-06 846597 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
4DB-P107-06 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
4DB-P107-06 18459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
4DB-P107-06 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MNG14-8FFBX-BOTTLE 3M 157890 2016+ CONN FORK BLOCK INSUL #8 100PC Unitronix Electronics Limited
MNG14-8FFBX-BOTTLE IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MNG14-8FFBX-BOTTLE NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ11700100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ11700100J0G Amphenol FCI 157080 2016+ 500 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
OQ11700100J0G IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ11700100J0G NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-87-147-31-008101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Press-Fit
714-87-147-31-008101 Preci-Dip 157340 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-87-147-31-008101 Preci-Dip 277550 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1742800-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated