Location : Home > 1 > 1N5355B/TR12
1N5355B/TR12
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FQA19N20C Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 21.8A TO-3P
FQA19N20C Electronics 26640 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQA19N20C Fairchild 157269 15+ MOSFET N-CH 200V 21.8A TO-3P Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQA19N20C IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMEG4010ESBYL Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A DSN1006-2
RB168MM-40TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
KE423350A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 42 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
KE423350A0J0G Amphenol FCI 157780 2016+ 381 TB SOC VER W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE423350A0J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE423350A0J0G NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
130499 TE Connectivity AMP Connectors 157540 2016+ SPADE TERM Unitronix Electronics Limited
130499 TEConnectivity/AMP 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
42110-1 Original 39754 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
42110-1 Semiconductor 21085 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
42110-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 14-18 AWG #6 EKT Electronics Co., Ltd
1984329 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1984329 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1984329 Phoenix Contact 287990 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1830635 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1830635 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1830635 Electronics 26580 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1830635 Phoenix Contact 288190 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796463-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-796463-2 TE Connectivity AMP Connectors 299090 2016+ CONN TERM BLOCK .2 SIDE 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796463-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796463-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK .2 SIDE 12POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd