Location : Home > 1 > 1KSMBJ20C
1KSMBJ20C
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 1KSMBJ20C distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
1KSMBJ20CA Littelfu DO-214AA 43120 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173D157X9006Y Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 150UF 6V 10% AXIAL
173D157X9006Y Vishay 14856 12+ CAP TANT 150UF 6V 10 AXIAL SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
173D157X9006Y Vishay Sprague 1336800 15+ CAP TANT 150UF 6V 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
173D157X9006Y Vishay Sprague 691500 1525+ CAP TANT 150UF 6V 10 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95X685K020CSAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 6.8UF 20V 10% 2910
T95X685K020CSAL IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95X685K020CSAL NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95X685K020CSAL Vishay Sprague 1328200 15+ CAP TANT 6.8UF 20V 10 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IEG111-26945-1-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
5652256 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR
PP11-41-5.00A-XX Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 5A PUSH-PULL
9926251515 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 15A 240VAC
DFJ-70-W Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE 70A 600V FAST CLASS J
C08G20 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 20A 400VAC NON STD