Location : Home > 1 > 1KSMBJ11CA
1KSMBJ11CA
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 1KSMBJ11CA distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
1KSMBJ11CA Littelfu DO-214AA 43340 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T498X107K016ATE100 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 100UF 16V 10% 2917
T498X107K016ATE100 KEMET 27961 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SL08 50001-A Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 50 OHM 15% 1.1A 8MM