Location : Home > 1 > 195D476X0010Z2T
195D476X0010Z2T
Share on FacebookShare on Facebook
195D476X0010Z2T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
109D566X9030C2 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 56UF 30V 10% AXIAL
109D566X9030C2 Vishay Sprague 691300 1525+ CAP TANT 56UF 30V 10 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
109D566X9030C2 IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-7021 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 3.9UF 5% 10V AXIAL
M39003/01-7021 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-7021 Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
T95Z226K020CSSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 20V 10% 2910
T95Z226K020CSSL IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95Z226K020CSSL NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95Z226K020CSSL Vishay Sprague 1405600 15+ CAP TANT 22UF 20V 10 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TH3D156M020C0900 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 15UF 20V 20% 2917
TH3D156M020C0900 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH3D156M020C0900 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TH3D156M020C0900 Vishay Sprague 1533700 15+ CAP TANT 15UF 20V 20 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TH3D156M020C0900 Vishay Sprague 885700 1525+ CAP TANT 15UF 20V 20 2917 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SL22 10008-B Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 10 OHM 20% 8A 22MM