Location : Home > 1 > 185474K63RHB-F
185474K63RHB-F
Share on FacebookShare on Facebook
185474K63RHB-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
185474K63RHB-F CAP FILM 0.47UF 63VDC RADIAL 34592 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
185474K63RHB-F CAP FILM 0.47UF 63VDC RADIAL 496400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
185474K63RHB-F CAP FILM 0.47UF 63VDC RADIAL 4000 CDE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
185474K63RHB-F CAP .47UF 63V METAL POLY 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd