Location : Home > 1 > 185154J100RFA-F
185154J100RFA-F
Share on FacebookShare on Facebook
185154J100RFA-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
185154J100RFA-F CAP FILM 0.15UF 100VDC RADIAL 588300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
185154J100RFA-F Film Capacitors 0.15uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
185154J100RFA-F Film Capacitors 0.15uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
185154J100RFA-F CAP FILM 0.15UF 100VDC RADIAL 693500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
185154J100RFA-F CAP FILM 0.15UF 100VDC RADIAL 13559 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor