Location : Home > 1 > 1840R-14F
1840R-14F
Share on FacebookShare on Facebook
1840R-14F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1840R-14F standard package with RoHS 43810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-61270R-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks MAXIGRIP FANSINK 27X27X19.5MM
ATS-09B-54-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
IRKL26/14A Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL HISCR 1400V 27A ADDAPAK
IRKL26/14A 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IRKL26/14A 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRKL26/14A IR 25499 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ATS-07E-36-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X11.43MM T766
ATS-04G-01-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
ATS-12G-195-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT T412
BF3121 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core 95 Ohm @ 100MHz ID 0.591" Dia (15.00mm) OD 1.240" Dia (31.50mm) Length 0.840" (21.50mm)