Location : Home > 1 > 1825WC472MAT3A\SB
1825WC472MAT3A\SB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C0805C121J2GACTU Capacitors Ceramic Capacitors 120pF ¡À5% 200V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
C0805C121J2GACTU 37394 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
C0805C121J2GACTU Kemet 1251600 15+ CAP CER 120PF 200V 5 NP0 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805C121J2GACTU KEMET 78350 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AQ12EA360JAJME Capacitors Ceramic Capacitors 36pF ¡À5% 150V A Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 175¡ãC Surface Mount, MLCC 0606 (1616 Metric) 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
AQ12EA360JAJME AVX 80,000 2013+ 2013+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
AQ12EA360JAJME AVX 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ12 36pF 150volts C0G 5 PXT Direct Electronics Co.,Ltd
AQ12EA360JAJME AVX 80,000 2016+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT AQ12 36pF 150volts C0G 5 ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
VJ1808A121KBBAT4X Capacitors Ceramic Capacitors 120pF ¡À10% 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1808 (4520 Metric) 0.186" L x 0.080" W (4.72mm x 2.03mm)
VJ1808A121KBBAT4X Vishay Vitramon 590300 1532+ CAP CER 120PF 100V 10 NP0 1808 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VJ1808A121KBBAT4X Vishay/Vitramon 80,000 2013+ CAP CER 120PF 10 100V NP0 1808 SIMEN Electronics Co.,Ltd
VJ1808A121KBBAT4X Vishay/Vitramon 80,000 2013+ CAP CER 120PF 10 100V NP0 1808 PXT Direct Electronics Co.,Ltd
22255A123JAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 0.012¦ÌF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 2225 (5763 Metric) 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
22255A123JAT2A Electronics 25431 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
22255A123JAT2A Electronics 25431 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
22255A123JAT2A IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0402D2R7BLCAC Capacitors Ceramic Capacitors 2.7pF ¡À0.1pF 200V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
VJ0402D2R7BLCAC IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0402D2R7BLCAC NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100SP5T1B3M6REH Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount, Right Angle
3P0210002 Switches Thumbwheel Switches Thumbwheel Switch BCD 0.1A @ 30VDC Panel Mount, Snap-In
3P0210002 C&K Components 1-3000 2014+ 2014+ Ameyic Electronics Limited
3P0210002 Distributor 173330 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3P0210002 STOCK 43620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
7201TCWZGE22 Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount
7201TCWZGE22 C&K Components 231820 1538+ TOGGLE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
7201TCWZGE22 C&K Components 57239 15+ TOGGLE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7201TCWZGE22 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7105P4Y1CQE Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
1852797-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM SMPR157F190O K CUT
1852797-2 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1752110002 Cables, Wires - Management Markers VT SF 0/12 NEUTRAL BL V0 800/BX
8-2151465-5 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories OC-PMC-AT-PA-S-F-S
7-2266062-7 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories OC-130F160OV-CRIMPTOOLINGKIT
1-1633079-5 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CRIMPER, INSULATION F
1-1633079-5 IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
662115-3 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories BLADE SHEAR
3-306321-3 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories FINISHED LINK
3-306321-3 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
S-14 Uncategorized Miscellaneous FUSTAT DUAL ELEMENT PLUG
S-14 SII 1600 2016+ SOP New & Original part Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4-655621-0 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories ISOLATIONSCRIMPER
4-655621-0 Distributor 162710 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
4-655621-0 Electronics 27461 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4-655621-0 IC 37910 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
61500168184 Uncategorized Miscellaneous EXL UNITIZED WHEEL 3" 2S FIN
61500168184 3M 139960 NEW RoHS EXL UNITIZED WHEEL 3 2S FIN FindCores Electronics Inc.
61500168184 3M 157609 2015+ EXL UNITIZED WHEEL 3 2S FIN Unitronix Electronics Limited
61500168184 3M 262340 1538+ EXL UNITIZED WHEEL 3 2S FIN AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
61500168184 3M 87870 2015+ EXL UNITIZED WHEEL 3 2S FIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825WC472MAT3A Capacitors Ceramic Capacitors 4700pF ¡À20% 2500V (2.5kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric) 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
1825WC472MAT3A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1825WC472MAT3A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
1825WC472MAT3A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 4700PF 2500V X7R 1825 Topic Electronics Co.,Ltd