Location : Home > 1 > 1812WC182MAT1A\SB
1812WC182MAT1A\SB
A121K15X7RK5TAA Capacitors Ceramic Capacitors 120pF ¡À10% 200V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Axial 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
A121K15X7RK5TAA IC 40850 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A121K15X7RK5TAA VISHAY 90440 17+ 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A121K15X7RK5TAA Vishay BC Components 878800 1525+ CAP CER 120PF 200V 10 X7R AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
06035C681K4T2A Capacitors Ceramic Capacitors 680pF ¡À10% 50V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
06035C681K4T2A AVX 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
06035C681K4T2A AVX 891800 NEW RoHS CAP CER 680PF 50V 10 X7R 0603 FindCores Electronics Inc.
06035C681K4T2A AVX 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 680pF 10 X7R Lear Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06035C681K4T2A IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
440LD28-R Capacitors Ceramic Capacitors 2800pF ¡À20% 760VAC Y5U (E) Ceramic Capacitor -30¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial, Disc 0.461" Dia (11.70mm)
440LD28-R Vishay BC Components 1233500 15+ CAP CER 2800PF 400V 20 RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
440LD28-R Vishay BC Components 588200 1525+ CAP CER 2800PF 400V 20 RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
440LD28-R Vishay BC Components 598200 NEW RoHS CAP CER 2800PF 400V 20 RADIAL FindCores Electronics Inc.
1825GC272KAJ1A Capacitors Ceramic Capacitors 2700pF ¡À10% 2000V (2kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric) 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
1825GC272KAJ1A AVX 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1825GC272KAJ1A AVX 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
1825GC272KAJ1A AVX 80,000 2016+ 2016+ ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1825GC272KAJ1A AVX 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2KVolts 2700pF 10 Topic Electronics Co.,Ltd
VJ0805D471KXXAT Capacitors Ceramic Capacitors 470pF ¡À10% 25V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
217357-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories PLATE, RETAINER
217357-1 IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M2019SS1W01-BB Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
M2019SS1W01-BB IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7213T1PZQE Switches Toggle Switches Toggle Switch SP3T Panel Mount
7213T1PZQE C&K Components 17130 1525+ TOGGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7213T1PZQE C&K Components 241920 1538+ TOGGLE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
7213T1PZQE C&K Components 57339 15+ TOGGLE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TSE3941-150G Tapes, Adhesives Glue, Adhesives, Applicators ADHESIVE SEAL SIL WH FAST CURE
TSE3941-150G 498765 13+ fenyang electronics co.,ltd
TSE3941-150G 19865 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
TSE3941-150G NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
447DL-7.5"X36YD Tapes, Adhesives Tape TAPE MOUNTING 7.5"X36YD GRAY
76341 Tools Sockets, Socket Handles SOCKET TORX TR T50S 1.50"
76341 FCI 8000 2012+ CONN RCPT 20POS .100 SGL STR PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
76341 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
76341 bourns 5888 15+ New & Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
S8655PLNF Uncategorized Miscellaneous ANT 865-868MHZ 5DBI LH N-FEMALE
S8655PLNF IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S8655PLNF NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
653511-8 Uncategorized Miscellaneous SPACER HOLD DOWN
7-456134-9 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CRIMPER INSUL F
7-456134-9 Electronics 26459 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7-456134-9 Electronics 26459 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
7-456134-9 IC 38340 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3-1633919-9 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories ANVIL, COMBINATION
1804305-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories GUIDEFEED ROD
1804305-1 IC 57670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301700015 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment BALANCER ASSY 9-13LB 6.6'
1301700015 N/A 3 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
34A-7/8 Uncategorized Miscellaneous BIT SPADE SF CORDED
34A-7/8 Greenlee Communications 157299 2015+ BIT SPADE SF CORDED Unitronix Electronics Limited
34A-7/8 Greenlee Communications 231880 1538+ BIT SPADE SF CORDED AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1812WC182MAT1A Capacitors Ceramic Capacitors 1800pF ¡À20% 2500V (2.5kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
1812WC182MAT1A AVX 498400 1532+ CAP CER 1800PF 2.5KV X7R 1812 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.