Location : Home > 1 > 1812WC102MAT3A\SB
1812WC102MAT3A\SB
08055A102J4T2A Capacitors Ceramic Capacitors 1000pF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
08055A102J4T2A AVX 1530700 15+ CAP CER 1000PF 50V 5 NP0 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08055A102J4T2A AVX 895700 1525+ CAP CER 1000PF 50V 5 NP0 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08055A102J4T2A AVX 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF 5 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EMK107BJ105MK-T Capacitors Ceramic Capacitors 1¦ÌF ¡À20% 16V X5R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
EMK107BJ105MK-T 865497 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
EMK107BJ105MK-T original 38594 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
EMK107BJ105MK-T Taiyo Yuden 80,000 update Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CAP MLCC 0603 16V X5R 1.0 En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
EMK107BJ105MK-T TAIYO YUDEN 1505800 1521+ SMD Unitronix Electronics Limited
K391M15X7RF53L2 Capacitors Ceramic Capacitors 390pF ¡À20% 50V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
K391M15X7RF53L2 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
K391M15X7RF53L2 Vishay BC Components 1532700 15+ CAP CER 390PF 50V 20 RADIAL Unitronix Electronics Limited
K391M15X7RF53L2 Vishay BC Components 802500 1532+ CAP CER 390PF 50V 20 RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K391M15X7RF53L2 Vishay BC Components 907700 NEW RoHS CAP CER 390PF 50V 20 RADIAL FindCores Electronics Inc.
VJ0603D110FXAAP Capacitors Ceramic Capacitors 11pF ¡À1% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
VJ0603D110FXAAP IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0603D110FXAAP NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VJ1808Y681KBGAT4X Capacitors Ceramic Capacitors 680pF ¡À10% 1000V (1kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1808 (4520 Metric) 0.186" L x 0.080" W (4.72mm x 2.03mm)
VJ1808Y681KBGAT4X Vishay Vitramon 1337500 15+ CAP CER 680PF 1KV 10 X7R 1808 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VJ1808Y681KBGAT4X Vishay Vitramon 1337500 15+ CAP CER 680PF 1KV 10 X7R 1808 Unitronix Electronics Limited
VJ1808Y681KBGAT4X Vishay Vitramon 799500 17+/18+ CAP CER 680PF 1KV 10 X7R 1808 FindCores Electronics Co.,Ltd.
VJ1808Y681KBGAT4X Vishay Vitramon 799500 NEW RoHS CAP CER 680PF 1KV 10 X7R 1808 FindCores Electronics Inc.
1333203-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses ANVIL, COMBINATION .070
CF-CA-1CB4-P401 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CF-CA-1CB4-P401 NEW 88930 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CF-CA-1CB4-P401 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS014R05H1SMA10 Switches Tactile Switches Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
RS014R05H1SMA10 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS014R05H1SMA10 NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A127P41YZQ Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
A127P41YZQ Electroswitch 242360 1538+ SWITCH TOGGLE SPDT SOLDER LUG AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
A127P41YZQ IC 40840 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7301L1YZQE Switches Toggle Switches Toggle Switch 3PDT Panel Mount
7301L1YZQE 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
7301L1YZQE C&K Components 1-3000 2014+ SWITCH TOGGLE 3PDT SOLDER LUG Ameyic Electronics Limited
565505-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses STD HBEMPR200T220OK
565505-2 IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AK1079 Tools Crimpers - Crimp Heads, Die Sets DIE SET WEATHERPROOF SERIES
AK1079 IC 68710 2018+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AK1079 IC 77370 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
2-2151790-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses OC-PA-S-FA-042F059F-058-1072
0639017800 Tools Crimpers, Applicators, Presses Bench Press, Applicator Tool CTX280 Series
PBO-T1 Uncategorized Miscellaneous COMPACT FIBER DIST BOX
PBO-T1 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBO-T1 NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-240654-4 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories ANVIL-MINI APPLICATOR
8-2266099-4 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories OC-PMC-AT-PA-S-F-MA
8-2150173-4 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories OC-PMC-AT-PA-E-F-MA
6469083-1 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized CONN HEADER 60POS 3PAIR HM TIN
6469083-1 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6469083-1 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1812WC102MAT3A Capacitors Ceramic Capacitors 1000pF ¡À20% 2500V (2.5kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
1812WC102MAT3A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 1000PF 20 2500V X7R EKT Electronics Co., Ltd
1812WC102MAT3A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 1000PF 20 2500V X7R SIMEN Electronics Co.,Ltd