Location : Home > 1 > 1812SC152KAT1A\SB
1812SC152KAT1A\SB
08055C150KAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 15pF ¡À10% 50V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
08055C150KAT2A AVX 690300 NEW RoHS CAP CER 15PF 50V 10 X7R 0805 FindCores Electronics Inc.
08055C150KAT2A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 15PF 50V X7R 0805 TPC Global Service Co.Ltd.
SR305E225MAATR1 Capacitors Ceramic Capacitors 2.2¦ÌF ¡À20% 50V Z5U Ceramic Capacitor 10¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole Radial 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
SR305E225MAATR1 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SQCB7M8R2JAT1A Capacitors Ceramic Capacitors 8.2pF ¡À5% 500V M Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 175¡ãC Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric) 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
SQCB7M8R2JAT1A AVX 19650 15+ 1210-8.2P 500V Ameyic Electronics Corp.
SQCB7M8R2JAT1A AVX 28650 14+ 1210-8.2P 500V Philchip Electronics Co.,Ltd.
SQCB7M8R2JAT1A IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SQCB7M8R2JAT1A NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C1808C330KGRACTU Capacitors Ceramic Capacitors 33pF ¡À10% 2000V (2kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1808 (4520 Metric) 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)
C1808C330KGRACTU Kemet 1327500 15+ CAP CER 33PF 2KV 10 X7R 1808 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1808C330KGRACTU Kemet 692200 17+/18+ CAP CER 33PF 2KV 10 X7R 1808 FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1808C330KGRACTU KEMET 99110 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YC-350 Tools Crimpers, Applicators, Presses Hand Crimper Tool Terminals, 18-22 AWG Side Entry
YC-350 ROHS 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
YC-350 N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
YC-350 N/A 65490 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
A232S1YWB Switches Toggle Switches Toggle Switch SP3T Panel Mount
A232S1YWB Electroswitch 241780 1538+ SWITCH TOGGLE DPDT WIRE WRAP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
A232S1YWB IC 40820 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68243-1 Tools Crimpers - Crimp Heads, Die Sets TOOL DIE ASSY 8AWG SOLIS
68243-1 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
68243-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TOOL DIE ASSY 8AWG SOLIS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
68243-1 Tyco Electronics 8000 2015+ TOOL DIE ASSY 8AWG SOLIS ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
68243-1 Tyco Electronics 8000 update TOOL DIE ASSY 8AWG SOLIS En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
R-5926 Tools Insertion, Extraction TOOL PIN EXTRACTOR SIZE 16-20
R-5926 ELECTRONIC 26549 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
R-5926 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R-5926 STOCK 45510 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UHW-T Uncategorized Miscellaneous BUSS CABLE LIMITER
UHW-T IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UHW-T NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-2150039-6 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories OC-PMC-AT-E-N-S
PR-26-REFLECTOR Tools Heat Guns, Torches, Accessories Nozzle, Reflector
PR-26-REFLECTOR IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PR-26-REFLECTOR NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0011325749 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CRIMP PUNCH
0636003334 Uncategorized Miscellaneous BEARING SPACER
MDTB20-2 Uncategorized Miscellaneous DAC 2X8 20 GA. F/BACK MO
MDTB20-2 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MDTB20-2 NEW 87730 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MDTB20-2 NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-2119784-0 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CRIMPER INSULATION O PREMIUM
6-2119784-0 IC 56010 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1803224-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CRIMPER,WIRE F
61500067816 Uncategorized Miscellaneous SURFACE BELT 3X72" A MED
61500067816 3M 157699 2015+ SURFACE BELT 3X72 A MED Unitronix Electronics Limited
61500067816 3M 88790 2015+ SURFACE BELT 3X72 A MED Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
61500067816 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
17PCDB223ME35N Uncategorized Miscellaneous 17P/PC 22KB 4X35PL DUAL
1812SC152KAT1A Capacitors Ceramic Capacitors 1500pF ¡À10% 1500V (1.5kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
1812SC152KAT1A AVX 796400 1532+ CAP CER 1500PF 1.5KV X7R 1812 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1812SC152KAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
1812SC152KAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 1500PF 1500V X7R 1812 EKT Electronics Co., Ltd
1812SC152KAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 1500PF 1500V X7R 1812 SIMEN Electronics Co.,Ltd