Location : Home > 1 > 1812GC221MATME
1812GC221MATME
Share on FacebookShare on Facebook
1812GC221MATME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1812GC221MATME CAP CER 220PF 20 2KV X7R 1812 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1812GC221MATME CAP CER 220PF 2KV 20 X7R 1812 702300 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-E-25 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Brown 0.125" (3.18mm) 25' (7.622m)