Location : Home > 1 > 1812CC333MAT1A\SB
1812CC333MAT1A\SB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CC1206KRX7RYBB103 Capacitors Ceramic Capacitors 10000pF ¡À10% 250V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
CC1206KRX7RYBB103 IC 39700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CC1206KRX7RYBB103 Original n 80500 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VJ0603D300FLPAJ Capacitors Ceramic Capacitors 30pF ¡À1% 250V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
VJ0603D300FLPAJ IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0603D300FLPAJ KEMET 800000 2018+ KEMET Shenzhen City, a Global Electronics Co., Ltd.
VJ0603D300FLPAJ NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MA101A9R1DAA Capacitors Ceramic Capacitors 9.1pF ¡À0.5pF 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Axial 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.07mm)
C1812C472KFRACTU Capacitors Ceramic Capacitors 4700pF ¡À10% 1500V (1.5kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
C1812C472KFRACTU Kemet 1238800 15+ CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1812 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1812C472KFRACTU STOCK 46140 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
V-15-3C6-K Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACT SPST-NO 15A 250V
V-15-3C6-K 789465 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
V-15-3C6-K Omron 1-3000 2014+ SWITCH SNAP 15A SPST-NO .250QC Ameyic Electronics Limited
V-15-3C6-K Omron 241710 1538+ SWITCH SNAP 15A SPST-NO .250QC Alphatek Technology Limited
V-15-3C6-K Omron 7500 12+ SWITCH SNAP 15A SPST-NO .250QC SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
FSMIJ61BB04 Switches Tactile Switches Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
T105SHABE Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount, Right Angle
T105SHABE C&K Components 16910 1525+ SWITCH TOGGLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T105SHABE C&K Components 231810 1538+ SWITCH TOGGLE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
T105SHABE C&K Components 57229 15+ SWITCH TOGGLE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T105SHABE IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CT3753-100-5 Test and Measurement Test Leads - Banana, Meter Interface 39.4" (1000.00mm) Banana Plug, Single, Sheathed To Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle Patch Cord 1000V (1kV)
1731120076 Tools Crimpers - Crimp Heads, Die Sets FCT TOOL CRIMPING DIE
9023360000 Tools Crimpers - Crimp Heads, Die Sets EINSATZ MTR110 70AE CRIMP TOOL
7-1633117-6 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories ANVIL, COMBINATION
0011321900 Uncategorized Miscellaneous HOLDER 2 ROW
0190475060 Uncategorized Miscellaneous SPRING HOUSING 190475060
4000-05J15BB999 Transformers Power Transformers XFRMR LAMINATED 75VA CHAS MOUNT
4000-05J15BB999 IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0638012910 Uncategorized Miscellaneous CUTOFF DIE
2-854014-5 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories COMBINATION ANVIL
2-854014-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
2-854014-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-854014-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ PXT Direct Electronics Co.,Ltd
2-854014-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-1803019-0 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CRIMPER, INSULATION O
1-1891230-7 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories COMBINATION ANVIL
1700017944 Uncategorized Miscellaneous LVDS CABLE FOR ARK-3403
1812CC333MAT1A Capacitors Ceramic Capacitors 0.033¦ÌF ¡À20% 630V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
1812CC333MAT1A AVX 504200 1532+ CAP CER 0.033UF 630V X7R 1812 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1812CC333MAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
1812CC333MAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 33000PF 630V X7R 1812 EKT Electronics Co., Ltd
1812CC333MAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 33000PF 630V X7R 1812 SIMEN Electronics Co.,Ltd