Location : Home > 1 > 1812CC222MAT1A\SB
1812CC222MAT1A\SB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06035U180FAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 18pF ¡À1% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
06035U180FAT2A AVX 1522800 15+ CAP CER 18PF 50V 1 NP0 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06035U180FAT2A IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D182Z20Z5UH6UL2R Capacitors Ceramic Capacitors 1800pF -20%, +80% 100V Z5U Ceramic Capacitor -30¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole Radial, Disc 0.197" Dia (5.00mm)
D182Z20Z5UH6UL2R IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D182Z20Z5UH6UL2R Vishay BC Components 1527200 15+ CAP CER 1800PF 100V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
D182Z20Z5UH6UL2R Vishay BC Components 900200 1525+ CAP CER 1800PF 100V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
D182Z20Z5UH6UL2R Vishay BC Components 910200 NEW RoHS CAP CER 1800PF 100V RADIAL FindCores Electronics Inc.
06035A6R8KAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 6.8pF ¡À10% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
06035A6R8KAT2A AVX 707900 NEW RoHS CAP CER 6.8PF 50V 10 NP0 0603 FindCores Electronics Inc.
06035A6R8KAT2A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
06035A6R8KAT2A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 6.8PF 50V NP0 0603 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06035A6R8KAT2A Semiconductor 21183 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
VJ0603D910FLAAR Capacitors Ceramic Capacitors 91pF ¡À1% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
VJ0603D910FLAAR IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0603D910FLAAR NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VJ1812A101JBBAT4X Capacitors Ceramic Capacitors 100pF ¡À5% 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm)
VJ1812A101JBBAT4X NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VJ1812A101JBBAT4X Vishay/Vitramon 80,000 2013+ CAP CER 100PF 5 100V NP0 1812 PXT Direct Electronics Co.,Ltd
VJ0603D221GLXAJ Capacitors Ceramic Capacitors 220pF ¡À2% 25V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
VJ0603D221GLXAJ IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0603D221GLXAJ NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1812AC222KATME Capacitors Ceramic Capacitors 2200pF ¡À10% 1000V (1kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
1812AC222KATME AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
1812AC222KATME AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 2200PF 10 1KV X7R 1812 EKT Electronics Co., Ltd
1812AC222KATME AVX Corporation 80,000 update CAP CER 2200PF 10 1KV X7R 1812 En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
VJ0603D2R7BLCAJ Capacitors Ceramic Capacitors 2.7pF ¡À0.1pF 200V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
VJ0603D2R7BLCAJ IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0603D2R7BLCAJ NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B3W-9002-Y1C Switches Tactile Switches Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
B3W-9002-Y1C Omron 1-3000 2014+ SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Ameyic Electronics Limited
B3W-9002-Y1C Omron 139680 NEW RoHS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V FindCores Electronics Inc.
B3W-9002-Y1C Omron 241910 1538+ SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Alphatek Technology Limited
0190300006 Tools Crimpers - Crimp Heads, Die Sets DIE SET (4) 12-10 P.I. CONT.
43613 STOCK 43180 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
43613 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
43613 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
59459 Tools Crimpers, Applicators, Presses HHHT TERMASHIELD SPLC 24-20
59459 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
59459 STOCK 45190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1385493-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM 8SMPR110F180F K
2-2151495-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses OC-PA-S-FA-140F-001-0208
PA1576NL Transformers Pulse Transformers XFMR FORWARD EP13 SM 10 PIN
PA1576NL NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40062 Tools Wrenches Combination Wrench 1-3/8" 15.75" (400.0mm) Length
40062 37595 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
0625002503 Uncategorized Miscellaneous 4 POLE 24VDC COIL 32 W 10AMP
0011324279 Uncategorized Miscellaneous ADJ GAUGE
1812CC222MAT1A Capacitors Ceramic Capacitors 2200pF ¡À20% 630V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
1812CC222MAT1A AVX 581800 1532+ CAP CER 2200PF 630V 20 X7R 1812 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1812CC222MAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
1812CC222MAT1A AVX Corporation 80,000 2016+ 2016+ ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1812CC222MAT1A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 2200PF 20 630V X7R 1812 SIMEN Electronics Co.,Ltd