Location : Home > 1 > 1812AC472KAT1A
1812AC472KAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
1812AC472KAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1812AC472KAT1A CAP CERM 4700PF 1000V X7R 1812 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1812AC472KAT1A standard package with RoHS 43210 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
1812AC472KAT1A CAP CER 4700PF 1KV 10 X7R 1812 1448800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1812AC472KAT1A CAP CERM 4700PF 1000V X7R 1812 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940476 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips HVY DTY LACE DBL EYE 3-3.5" 41"