Location : Home > 1 > 1812AC393KAT1A
1812AC393KAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
1812AC393KAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1812AC393KAT1A 987764 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1812AC393KAT1A CAP CER 39000PF 1000V X7R 1812 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
1812AC393KAT1A CAP CER 39000PF 1000V X7R 1812 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1812AC393KAT1A CAP CER 0.039UF 1KV 10 X7R 1812 682400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.