Location : Home > 1 > 18122C563KAT2A
18122C563KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
18122C563KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
18122C563KAT2A CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
18122C563KAT2A CAP CER 56000PF 200V X7R 1812 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
18122C563KAT2A CAP CER 56000PF 200V X7R 1812 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
18122C563KAT2A CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812 1205200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
18122C563KAT2A CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812 483000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.