Location : Home > 1 > 18121C473KAT2A
18121C473KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
18121C473KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
18121C473KAT2A CAP CER 47000PF 100V X7R 1812 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
18121C473KAT2A CAP CER 47000PF 100V X7R 1812 80,000 AVX Corporation 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
18121C473KAT2A CAP CER 0.047UF 100V X7R 1812 1522300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited