Location : Home > 1 > 1808HC200JAT1A
1808HC200JAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
1808HC200JAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1808HC200JAT1A CAP CER 20PF 5 3000V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1808HC200JAT1A CAP CER 20PF 5 3000V X7R 1808 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
1808HC200JAT1A CAP CER 20PF 5 3000V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
466211-4 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM EMPO110F155OK
539652-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDZG UMNL 0,5-2,1MM
539652-1 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
313458-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories TUBE GUIDE FINISHED
313458-1 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
332100000 Switches Thumbwheel Switches Thumbwheel Switch BCD 0.1A @ 120VAC/28VDC Panel Mount, Snap-In