Location : Home > 1 > 1808GC470KATME
1808GC470KATME
Share on FacebookShare on Facebook
1808GC470KATME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1808GC470KATME CAP CER 47PF 10 2000V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1808GC470KATME CAP CER 47PF 10 2000V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1808GC470KATME CAP CER 47PF 10 2000V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
1808GC470KATME CAP CER 47PF 10 2000V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1808GC470KATME CAP CER 47PF 2KV 10 X7R 1808 605400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10 INCH-D2-BASIC Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 0.36 PSI (2.49 kPa) Differential Male - 0.08" (2.13mm) Tube, Dual 0 mV ~ 30 mV (4.5V) 4-SIP Module