Location : Home > 1 > 1808CC393KATME
1808CC393KATME
Share on FacebookShare on Facebook
1808CC393KATME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1808CC393KATME CAP CER .039UF 10 630V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1808CC393KATME CAP CER .039UF 10 630V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
1808CC393KATME CAP CER .039UF 10 630V X7R 1808 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1808CC393KATME CAP CER 0.039UF 630V X7R 1808 606500 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-B-500 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Unfluxed Gold 0.050" (1.27mm) 500' (152.44m)