Location : Home > 1 > 1808CC223MAT1A
1808CC223MAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
1808CC223MAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1808CC223MAT1A CAP CER 22000PF 20 630V X7R 180 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
1808CC223MAT1A CAP CER 22000PF 20 630V X7R 180 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
1808CC223MAT1A CAP CER 0.022UF 630V X7R 1808 683700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.