Location : Home > 1 > 1782R-57H
1782R-57H
Share on FacebookShare on Facebook
1782R-57H distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1782R-57H standard package with RoHS 43250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJK0346DPA-01#J0B Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 65A WPAK
RJK0346DPA-01#J0B IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RJK0346DPA-01#J0B NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-06H-115-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
ATS-05G-181-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412
ATS-07G-79-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
782763820 Filters Ferrite Beads and Chips 82 Ohm Impedance Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) Surface Mount Signal Line 3A 1 Lines 25 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC