Location : Home > 1 > 171683K400G-F
171683K400G-F
Share on FacebookShare on Facebook
171683K400G-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
171683K400G-F RadialBoxMetallizedPolypropyleneCa 10000 CDE 16+ stock Fantastic Technologies limited.
171683K400G-F CAP FILM 0.068UF 400VDC RADIAL 703700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
171683K400G-F CAP FILM 0.068UF 400VDC RADIAL 1520000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
171683K400G-F Film Capacitors 0.068uF 400V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com