Location : Home > 1 > 171474K400P-F
171474K400P-F
Share on FacebookShare on Facebook
171474K400P-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
171474K400P-F Film Capacitors 0.47uF 400V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
171474K400P-F RadialBoxMetallizedPolypropyleneCa 10000 CDE 16+ stock Fantastic Technologies limited.
171474K400P-F CAP FILM 0.47UF 400VDC RADIAL 684900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
171474K400P-F CAP FILM 0.47UF 400VDC RADIAL 1342200 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
171474K400P-F CAP FILM 0.47UF 400VDC RADIAL 684900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com