Location : Home > 1 > 171224K160F-F
171224K160F-F
Share on FacebookShare on Facebook
171224K160F-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
171224K160F-F CAP FILM 0.22UF 160VDC RADIAL 588400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
171224K160F-F Film Capacitors 0.22uF 160V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
171224K160F-F Film Capacitors 0.22uF 160V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
171224K160F-F CAP FILM 0.22UF 160VDC RADIAL 693600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.