Location : Home > 1 > 170473K400EB
170473K400EB
Share on FacebookShare on Facebook
170473K400EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
170473K400EB CAP FILM 0.047UF 400VDC AXIAL 1508600 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
170473K400EB CAP FILM 0.047UF 400VDC AXIAL 879600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
170473K400EB Film Capacitors 0.047uF 400V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd