Location : Home > 1 > 170394K160HC
170394K160HC
Share on FacebookShare on Facebook
170394K160HC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
170394K160HC CAP FILM 0.39UF 160VDC AXIAL 1509700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
170394K160HC CAP FILM 0.39UF 160VDC AXIAL 880700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
170394K160HC Film Capacitors 0.39uF 160V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd