Location : Home > 1 > 170335K250ZF
170335K250ZF
Share on FacebookShare on Facebook
170335K250ZF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
170335K250ZF CAP FILM 3.3UF 250VDC AXIAL 1511200 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
170335K250ZF CAP FILM 3.3UF 250VDC AXIAL 882200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
170335K250ZF Film Capacitors 3.3uF 250V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd