Location : Home > 1 > 16CTQ100-1
16CTQ100-1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 16CTQ100-1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
16CTQ100-1PBF VISHAY TO-262 426 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
16CTQ100-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
16CTQ100-1 DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO-262 800500 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16CTQ100-1 399 IR 14+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395111011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole