Location : Home > 1 > 167124J100B-F
167124J100B-F
Share on FacebookShare on Facebook
167124J100B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
167124J100B-F Film Capacitors 0.12uF 100V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
167124J100B-F CAP FILM 0.12UF 100VDC RADIAL 784100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
167124J100B-F CAP FILM 0.12UF 100VDC RADIAL 1429400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
167124J100B-F CAP FILM 0.12UF 100VDC RADIAL 784100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com