Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EG 9902-1(SZ)(H) Optoelectronics Xenon Lighting FLASHLAMP LINEAR QUARTZ
PJU1084H Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX PLASTIC GRAY 10.5"L X 8.72"W
PJU1084H IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PJU1084H NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1490D1 Boxes, Enclosures, Racks Boxes CONSOLE STEEL GRAY 3.5"LX3.25"W
1490D1 Electronics 26809 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1490D1 Electronics 26809 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1490D1 IC 38040 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
24563462 Boxes, Enclosures, Racks Card Racks SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
41-40032 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CONN 7/8" FML 4POS