Location : Home > 1 > 160564K63D-F
160564K63D-F
Share on FacebookShare on Facebook
160564K63D-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160564K63D-F Type160MetallizedPolyesterRadialL 10000 CDE 16+ stock Fantastic Technologies limited.
160564K63D-F CAP FILM 0.56UF 63VDC RADIAL 901000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160564K63D-F CAP FILM 0.56UF 63VDC RADIAL 1546300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DFN1.13BK Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 1.13" BLACK 100'