Location : Home > 1 > 160564J63D-F
160564J63D-F
Share on FacebookShare on Facebook
160564J63D-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160564J63D-F CAP FILM 0.56UF 63VDC RADIAL 588500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
160564J63D-F Film Capacitors 0.56uF 63V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
160564J63D-F Film Capacitors 0.56uF 63V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
160564J63D-F CAP FILM 0.56UF 63VDC RADIAL 693700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
160564J63D-F Film Capacitors 0.56uF 63V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com