Location : Home > 1 > 160475K63N-F
160475K63N-F
Share on FacebookShare on Facebook
160475K63N-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160475K63N-F CAP FILM 4.7UF 63VDC RADIAL 691800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
160475K63N-F Type160MetallizedPolyesterRadialL 10000 CDE 16+ stock Fantastic Technologies limited.
160475K63N-F CAP FILM 4.7UF 63VDC RADIAL 691800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160475K63N-F Film Capacitors 4.7uF 63V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com