Location : Home > 1 > 160334K100F-F
160334K100F-F
Share on FacebookShare on Facebook
160334K100F-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160334K100F-F CAP FILM 0.33UF 100VDC RADIAL 904500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
160334K100F-F Type160MetallizedPolyesterRadialL 10000 CDE 16+ stock Fantastic Technologies limited.
160334K100F-F CAP FILM 0.33UF 100VDC RADIAL 904500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160334K100F-F Film Capacitors 0.33uF 100V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com