Location : Home > 1 > 160274K100D-F
160274K100D-F
Share on FacebookShare on Facebook
160274K100D-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160274K100D-F CAP FILM 0.27UF 100VDC RADIAL 776900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160274K100D-F CAP FILM 0.27UF 100VDC RADIAL 786900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
160274K100D-F CAP FILM 0.27UF 100VDC RADIAL 681700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
160274K100D-F CAP FILM 0.27UF 100VDC RADIAL 786900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
160274K100D-F Film Capacitors 0.27uF 100V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com