Location : Home > 1 > 160224J250F-F
160224J250F-F
Share on FacebookShare on Facebook
160224J250F-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160224J250F-F CAP FILM 0.22UF 250VDC RADIAL 1318300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
160224J250F-F CAP FILM 0.22UF 250VDC RADIAL 682000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
160224J250F-F 987764 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
160224J250F-F Film Capacitors 250V .22uF 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
160224J250F-F CAP FILM 0.22UF 250VDC RADIAL 682000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com