Location : Home > 1 > 160153K630D-F
160153K630D-F
Share on FacebookShare on Facebook
160153K630D-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160153K630D-F Film Capacitors 0.015uF 630V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
160153K630D-F CAP FILM 0.015UF 630VDC RADIAL 1334100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
160153K630D-F Film Capacitors 0.015uF 630V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
160153K630D-F CAP FILM 0.015UF 630VDC RADIAL 688800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com