Location : Home > 1 > 160153J1000F-F
160153J1000F-F
Share on FacebookShare on Facebook
160153J1000F-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160153J1000F-F CAP FILM 0.015UF 1KVDC RADIAL 697500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160153J1000F-F CAP FILM 0.015UF 1KVDC RADIAL 1333800 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
160153J1000F-F CAP FILM 0.015UF 1KVDC RADIAL 697500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
160153J1000F-F Film Capacitors 0.015uF 1000V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com