Location : Home > 1 > 160104K250F-F
160104K250F-F
Share on FacebookShare on Facebook
160104K250F-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160104K250F-F CAP FILM 0.1UF 250VDC RADIAL 1428400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
160104K250F-F CAP FILM 0.1UF 250VDC RADIAL 783100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
160104K250F-F Type160MetallizedPolyesterRadialL 10000 CDE 16+ stock Fantastic Technologies limited.
160104K250F-F Film Capacitors 0.1uF 250V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com