Location : Home > 1 > 160103J1000F-F
160103J1000F-F
Share on FacebookShare on Facebook
160103J1000F-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160103J1000F-F Film Capacitors 0.01uF 1000V 5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
160103J1000F-F CAP FILM 10000PF 1KVDC RADIAL 798500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160103J1000F-F N/A 30000 Cornell 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
160103J1000F-F N/A 30000 Cornell 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
160103J1000F-F N/A 30000 Cornell 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY