Location : Home > 1 > 160-473GS
160-473GS
Share on FacebookShare on Facebook
160-473GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160-473GS 2016+ 43740 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PZT751T1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 60V 2A SOT223
PZT751T1 ON 28650 14+ SOT223 Philchip Electronics Co.,Ltd.
PZT751T1 ONS 14050 10+ 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
PZT751T1 RoHs 28000 15-16+ Original&New ERAI Sale Development
ATS-20A-154-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412
JANTX2N3636L Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 175V 1A
JANTX2N3636L MOT 37110 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JANTX2N3636L MOT 46530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
CXT5401 TR Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 150V 0.6A SOT-89
CXT5401 TR 38576 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
CXT5401 TR IC 38472 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
CXT5401 TR STOCK 43390 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SU10VFC-R07088 Filters Common Mode Chokes 8.8mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1.1 Ohm
SU10VFC-R07088 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SU10VFC-R07088 Kemet 65500 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
SU10VFC-R07088 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-20H-76-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
ATS-03H-57-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
ATS-21F-87-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM R-TAB
ATS-EX1-C5-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks MAXFLOW HEAT SINK BLK T412
ATS-04B-173-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
ATS-05F-75-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
LCBS-4-10-19 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Fit / Snap Lock Nylon 0.625" (15.88mm) 5/8"
LCBS-4-10-19 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LCBS-4-10-19 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-17D-179-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB
0925-102K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Shielded Molded Inductor 385mA 300 mOhm Max Axial
0925-102K API Delevan 47390 1525+ COIL RF 1.0UH MOLDED SHIELDED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0925-102K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
R4426-02 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M4x0.7 Brass 0.551" (14.00mm)
R4426-02 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R4426-02 NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GPSL-6LSKAMK Hardware, Fasteners, Accessories Lockouts, Padlocks SAFETY PADLOCK
GPSL-6LSKAMK IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPSL-6LSKAMK NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9130-72 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 61mA 15 Ohm Max Axial
9130-72 Bourns 47610 1525+ CHOKE RF MOLDED 150UH 10 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
9130-72 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
74435584700 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 47¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 9A 19.2 mOhm Nonstandard
74435584700 Wurth 46610 1525+ INDUCTOR POWER 47UH 9A SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
74435584700 Wurth 46610 1525+ INDUCTOR POWER 47UH 9A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
74435584700 Wurth 57079 2015+ INDUCTOR POWER 47UH 9A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com