Location : Home > 1 > 15CTQ035
15CTQ035
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 15CTQ035 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
15CTQ035SPBF IR TO-263 100 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
15CTQ035 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
15CTQ035 TO-220 18000 IR 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
15CTQ035 TO-220AB 45000 APT(MICROS 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5160-B7A2PL Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-035-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-035-20-101101 IC 56100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-035-20-101101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1529910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1529910000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1529910000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 14POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1529910000 Weidmuller 146990 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1797870000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole