Location : Home > 1 > 15ASL50C-2
15ASL50C-2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWR26HH226KBGA\TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 10% 15V 2711
M39003/01-2251H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL
M39003/01-2251H IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-2251H NEW 78190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T97E337K010EBB Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 330UF 10V 10% 2917
T97E337K010EBB NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T97E337K010EBB Vishay Sprague 593700 1525+ CAP TANT 330UF 10V 10 2917 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T97E337K010EBB Vishay Sprague 703700 NEW RoHS CAP TANT 330UF 10V 10 2917 FindCores Electronics Inc.
M39003/01-2936/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.33UF 10% 100V AXIAL
M39003/01-2936/TR IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-2936/TR NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-2936/TR Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
CB223-30 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 30A PUSH-RESET
BK/MDL-V-2-1/2 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG
MXLPLAD15KP17A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 17VWM 27.6VC PLAD
JANTX1N6131 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 86.6VWM BPKG AXIAL
P4SMA43CAHE3/61 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC SMA
SMAJ6.0A-TP Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 6VWM 10.3VC SMA
V47ZC20P Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
ROV14H781K-S-2 Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 780V 6KA DISC 14MM
0809492 Computers, Office - Components, Accessories Labels, Labeling INSERT STRIP FOR LASER PRINTER
5-202789-1 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Accessories PLUG ASSY MODULE
1-424155-2 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Contacts CONN CONTACT SPRING .031X.062
352131-1 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Hard Metric, Standard CONN 2MM HEADER 110POS R/A GOLD
9926252015 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 15A 240VAC